• 1 Üzletünk
    ...
  • 2 Üzletünk
    ...
  • 3 Üzletünk
    ...
  • 4 Üzletünk
    ...
  • 5 Üzletünk
    ...
Hírek / Versenyek

Rondo Cup
Horvátország, Osijek
2014.10.25

Eredmény:
1. hely Bernat Szofia 2006
1. hely Stepanian Anna 2006
5. hely Horváth Anna 2002
9. hely Zhilkaidar Aruzan 2007

GRATULÁLOK!

Országos Bajnokság
Budapest
2014.10.03, 12

Eredmény:

Gyermek 3 2008-2007
8. hely Engin Karmen
20. hely Kadessova Szimbat

Gyermek 2 2006-2005
3. hely csapat
Engin Lilien
Stepanian Anna
Shkarina Jessika
Kónya Szofia
Bernat Szofia

3. hely Bernat Szofia
12. hely Stepanian Anna
15. hely Engin Lilien
16. hely Shkarina Jessika
31. hely Kónya Szofia

GRATULÁLOK!

Gloriet Cupa
Magyarország, Budapest
2014.09.27-28

Eredmény:

A kategoria
Gyermek 3 2008-2007
1. hely Engin Karmen
4. hely Kadessova Szimbat

Gyermek 2 2006-2005
1. hely Bernat Szofia
4. hely Engin Lilien
5. hely Stepanian Anna
B kategoria
Gyermek 2
1. Kónya Szofia
2. Shkarina Jessika

Gyermek 1 2003-2004
6. hely Engin Jazmin
Serdülő 2002-2001
7. hely Horváth Anna 2002
8. hely Szentesi Luca 2001

C kategoria
2005-2006
Tibori Mirtil- arany
Kadessova Moldir- ezüst

2009-2008
2. hely Vanko Polett
3. hely Pitonya Liza
4. hely Fursova Arina
GRATULÁLOK!

Jász Kupa
Magyarország, Jászberény
2014.09.20-21

Eredmény:

C kategoria
1 .helyDobó Alisz 2006
2. hely Tábori Mirtil 2006
3. hely Kadessova Moldir 2006
2. hely Furszova Arina 2009
3. hely Vanko Polett 2009
1. hely Pitonya Liza 2008

A kategoria
2. hely Bernat Szofia 2006
6. hely Stepanian Anna 2006
4. hely Engin Lilien 2005
1. hely Engin Karmen 2007

B kategoria
1. hely Kadessova Szimbat 2008
6. hely Engin Jazmin 2003
8. hely Horváth Anna 2002
3. hely Shkarina Jessika 2006
GRATULÁLOK!

Gracia Cupa
Magyarország,Budapest
2014.08.23-24
Eredmény:

A kategoria

2006
2. hely Bernat Szofia
3. hely Stepanian Anna

2005
3. hely Engin Lilien
B kategoria

2008
2. hely Kadesseva Szimbat

2006
1.hely Shkarina Jessika
2. hely Pankotai Leda

2003
1. hely Engin Jazmin

C kategoria

2009
2. helyFursova Arina
3. hely Vanko Polett

2008
1. hely Pitonia Liza
3. hely Vajda Virág

2007
1. hely Bogdanova Nagya

2006
1. hely Dobó Aliz
2. hely Kadessova Moldir
3. hely Vajda Dóra

2005
1. hely Folomkina Anna

2004
1. hely Magyar Emese
GRATULÁLOK!

Országos Diakolimpia
Magyarország, Nagyatádí
2014.06.14.

Eredmény
1. hely Bernat Szofia kategória A 2006-2005
6. hely Stepanian Anna kategória A 2006-2005
7. hely Engin Lilien kategória A 2006-2005
GRATULÁLOK!

Magyar Kupa
Magyarország, Budapest
2014.06.07-08

Eredmény:
Csapat 4. hely
Engin Lilien
Stepanian Anna
Shkarina Jessika
Kónya Szofia
Bernat Szofia
GRATULÁLOK!

Országos Bajnokság
Berci Sara C kategória
2014. 06. 01 - Budapest

Eredmény:
Kedessova Moldir 2006 - bronz
Dobó Liza 2006 - arany
Pitonya Liza 2008 - ezüst


GRATULÁLOK!

Budapest Bajnokság A kategória
2014. 05. 16-18 Budapest

Eredmény:
Gyermek - 3-5. hely
Engin Karmen 2007 - 4.hely
Kadessova Simbad 2008- 12. hely
Bogdanova Nadja 2007 - 20. hely
Ambrus Nóri 2008 -

GRATULÁLOK!

Szentpétervár
2014. 05. 8-11 Oroszország

Eredmény:
Bernát Szófia 2006 A kategória -1. hely
Shkarin Jessika 2006 B kategória - 1.hely
Stepanian Anna 2006- 1. hely
Várkonyi Dea 2003 Bkategória- 1. hely


GRATULÁLOK!

Diákolimpia
2014. 05. 10. Pest-Megye

Eredmény:
Engin Jázmin 2003 -8. hely
Ambrus Vivien 2002 - 6.hely


GRATULÁLOK!

Milano
2014. 05. 2-4 Olaszország

Eredmény:
Bernát Szófia 2006-2005 kategória - 1. hely
Várkonyi Dea 2003 - 8. hely


GRATULÁLOK!

Diákolimpia regionális B és A ketegória
2014. 05. 1-2 Budapest

Eredmény:
Pankotai Léda 2006 B - 11. hely
Balla Jázmin 2003 B - 8.hely
Bánki Dorka 2004 B- 13.hely
Bernát Szófia 2006 A - 1. hely
Stepanian Anna 2006 A - 3.hely
Kónya Szófia 2006 A - 4.hely
Szabó Lija 2006 A - 9.hely
GRATULÁLOK!

Budapest Bajnokság B kategória
2014. 04. 25-27 Budapest

Eredmény:
Pankotai Léda 2006 Gyermek 2 - 13. hely
Bánki Dorka 2004 yermek 1 - 21. hely
Balla Jázmin 2003 Gyermek 1 - 9. hely
Engin Jázmin 2003 Gyermek 1 - 18. hely
GRATULÁLOK!

Planeta Rhytmics
2014. 03. 23-24 Canada

Eredmény:
Bernát Szófia - 1. hely
Szabad - 1.hely
Karika- 1. hely
Labda - 1. hely

GRATULÁLOK!

Bercik Sara C kategória
2014. 04. 5-6 Budapest

Eredmény:
Kisgyerek szabadidő csapat - ezüst
Kadesova Moldir - arany
Yazici Aylin - bronz
Pénteki Jázmin - bronz
Tábori Mirtill - bronz
Dobó Liza - arany


MIni szabadidő csapat - bronz
Shur Liza- bronz
Tomas Linda - ezüst
Pitonya Liza - arany
Evelina - bronz

Várkonyi Vanda 2009 - arany

GRATULÁLOK!

Planeta Rhytmics
2014. 03. 23-24 Canada

Eredmény:
Bernát Szófia - 1. hely
Szabad - 1.hely
Karika- 1. hely
Labda - 1. hely

GRATULÁLOK!

Gracia Cupa
2014. 02. 22-23 Budapest, HUN

Eredmény:
Várkonyi Vanda 2009 - 1. hely (C kat)
Kadessova Szimbad 2008 - 1.hely (C kat)
Ambrus Nóri 2008 - 2. hely (C kat)
Kónya Szófia 2006 - 1. hely (C kat)
Szabó Lija 2006 - 2. hely
(C kat)
Engin Jázmin 2003 - 1. hely (C kat)
Engin Kármen 2007 - 1. hely (B kat)
Várkonyi Dea 2003 - 3. hely (B kat)
Ambrus Vivien 2002 - 7. hely (B kat)
Szentesi Luca 2001 - 6. hely (B kat)
Bernát Szófia 2006 - 1. hely (A kat)
Skarina Jessika 2006 - 4. hely (A kat)
Stepanian Anna 2006 - 5. hely (A kat)
Engin Lilien 2005 - 4. hely (A light kat)
Leontyeva Anna 2001 - 2. hely (A kat)

GRATULÁLOK!

Mikulás Kupa
2013. 12. 7-8 Budapest, HUN

Várkonyi Vanda 2009 - 1. hely (B kat)
Ambrus Nóri 2008 - 1.hely (B kat)
Kadessova Simbad 2008 - 2. hely (Bkat)
Fülöp Emma 2008 - 3. hely (B kat)
Bogdanova Nadezda 2007 - 1. hely
(B light kat)
Engen Karmen 2007 - 3. hely (B kat)
Bernát Szófia 2006 - 1. hely (A kat)
Stephanian Anna 2006 - 5. hely (A kat)
Pankotai Léda 2006 - 3. hely (B light kat)
Kónya Szófia 2006 - 5. hely (B light kat)
Skarina Jessika 2006 - 2. hely (B kat)
Skarina Jessika 2006 - 2. hely (B kat)
Engen Lilien 2005 - 2. hely (A kat)
Engen Jázmin 2003 - 4. hely (B light kat)
Várkonyi Dia 2003 - 8. hely (B kat)
Szentesi Luca 2001 - 5. hely (B kat)

GRATULÁLOK!

London Cup
2013. 11. 22-23

Bernát Szófia - 3. hely
Stephanian Anna 3. hely
Shkarina Jessika - 5. hely
Várkonyi Dia - 6. hely
(labda - 4.hely)

GRATULÁLOK!

Luxemburg Cup
2013 Luxemburg

Bernát Szófia 2006 A kategória - 3. hely
(karika - 1.hely)
Várkonyi Dia 2003 B kategória - 6. hely
(labda - 4.hely)
Abrus Vivien 2002 B kategória - 12. hely
(labda - 2.hely)
Szentesi Luca 2001 B kategória 15. hely
(kötél - 4.hely)

GRATULÁLOK!

2013. 10. 18-20
Országos Bajnokság A ketegória
Gyerek 3 kategória

Csapat - 1. hely!!!
Bernát Szófia -2. hely
Stephanian Anna - 3. hely
Shkarin Jessika - 7.hely
Sabov Lija - 11. hely
Kónya Szófia - 13. hely

Serdülő kategória
Szentesi Luca - 18.hely (14. hely - karika)
GRATULÁLOK!

2013. 10. 11-13
Országos Bajnokság B kategória
Gyerek 1 kategória

Balla Jázmin -5. hely (2. hely - szabad)
Ambrus Vivien -16. hely (9. hely - szabad)
GRATULÁLOK!

2013. 09. 21.
III. Jász Kupa
Jászberény

Pankotai Léda 2006 C kategória -1. hely
Shkarin Jessika 2006 B kategória -1. hely
Bernát Szófia A kategória 2006 -2. hely
Sztepanian Anna 2006 A kategória- 3. hely
Engin Lilian 2005 B kategória - 3. hely
Balla Jázmin 2003 B kategória- 3. hely
Varkovnyi Dea 2003 B kategória - 6. hely (szabad - 4. hely)
Engin Jazmin 2003 B kategória - 9. hely
Ambrus Vivien 2002 B kategória - 4. hely (szabad - 1.hely)
Szentesi Luca 2001 A kategória - 7. hely (buzogány - 3. hely)
GRATULÁLOK!

2013.12. 07-08
Mikulás Kupa (Santa Claus Cup)

Meghívó (Invitation)

2013. 08. 24-25
Gracia Cup
Magyarország, Budapest

Folomkina Anna 2005 -1. hely
Magyar Emese 2004 -7. hely
Bernát Szófia 2006 -1. hely
Sztepanian Anna 2006 - 3. hely
Shkarina Jessika 2006 - 4. hely
Balla Jázmin 2003 - 2. hely
Varkovnyi Dea 2003 - 4. hely
Ambrus Vivien 2002 - 8. hely
Szentesi Luca 2001 - 4. hely
GRATULÁLOK!

2013. 07. 13-14
Pastorelli Cup
Németország, Nürnberg

Bernát Szófia 2006 - 1. hely
Shkarina Jessika 2006 - 5. hely
GRATULÁLOK!

2013.06.15.
Pécs CUP

Stepanian Anna 2006 - 2. hely
Folomkina Anna 2005 - 3. hely
GRATULÁLOK!

2013.06.13.
Országos Diákolimpia Pécs

Balla Jázmin 2. hely labdával
GRATULÁLOK!

Profi Ritmikus Gimnasztika Tábor
2013.07. 14-24

Orosz edző:
Lomakina Liubov
SOK SZERETETTEL VÁRUNK TITEKET!

Ritmikus Gimnasztika Tábor
4-10 év közötti gyerekeknek
2013.07. 01-05

Programok:

  • Balet - Gimnasztika - Szertechnika
  • Tánc - Játék

SOK SZERETETTEL VÁRUNK
MINDEN KEDVES TORNÁZNI SZERETŐ GYEREKET!

2013.06.08.
Horvátország,Varazsdin

B kategória 2005-2006 Stepanian Anna- 2.hely
B Kategória 2002-2001 Ambrus Vivien - 2.hely
A ketegória 2003 Balla JÁzmin - 4.hely
A Kategória 2001 Szentesi Luca labda 3. hely
GRATULÁLOK!

2013.05.26.
Horvátország,Varazsdin

B kategória 2005-2006 Stepanian Anna- 2.hely
B Kategória 2002-2001 Ambrus Vivien - 2.hely
A ketegória 2003 Balla JÁzmin - 4.hely
A Kategória 2001 Szentesi Luca labda 3. hely
GRATULÁLOK!

2013.05.23-26
Izrail, Ashdod.

Bernát Szófia kategória 2006 - 1.hely
GRATULÁLOK!

2013.05. 11-12
Magyarorszag, Nagyatad "BSEV orsszagos

Kategória Szabadidős MINI
Pankotai Léda - Arany
Kadesszova Moldir - Bronz
Bogdanova-Berezovszkay Nadezsda-kulön dij "Legjobb gyakarlat"

Csapat - 1. hely

  • 1 Pankotai Léda
  • 2 Bogdanova-Berezovszkay
  • 3 Nadezsda
  • 4 Kadesszova Moldir
GRATULÁLOK!

2013.04.27
Austria ,Graz

Fülöp Anna 3. hely - GRATULÁLOK!

Ritmikus Gimnasztika Mikulás Kupa 2016

Ritmikus Gimnasztika Mikulás Kupa 2016!

Szeretné,ha gyermeke egészéges,szép tartású,mozgást szerető lenne?
Vidám, csoportos ritmikus gimnasztika tamfolyam indul!


A RUS RG Sport felvételt hirdet 2009-2008-2007-2006-2005 ben születet kislányok részére.

Kedd és pentek 17.00-18.00
Szerda és pentek 18.00-19.00
Sok szeretettel várjunk a tornázni vágyó gyerekeket!

Cim: XIII ker. Budapest Rozsnyai ut.4 Sportcsarnok
Tel.: +36306872694 Alekszandrova Bernát Ljubov
        +36205601050 Mackusz Inga

Email: alekluba@mail.ru
            liubovbernat@gmail.com


A Ritmikus Gimnasztika (RG)

A ritmikus gimnasztika röviden RG (régebben ritmikus sportgimnasztika - röviden RSG) egy pontozásos női versenysport. A ritmikus gimnasztika gyakorlatokban a balett, torna és a tánc elemei vannak teljes harmóniába ötvözve. A versenyzők egyénileg vagy csapatban is megmérettethetik magukat. A tornagyakorlat során 5 kézi szer alkalmazásával mutatják be a gyakorlatokat.

karika
Karika
kötél
Kötél
labda
Labda
szalag
Szalag
szalag
Buzogány
Egyéni gyakorlat Egyszerre egy kézi szer használatával történő gyakorlat bemutatása
Csapat gyakorlat Egy azonos kézi szereket tartalmazó és egy kevert kézi szerekből álló gyakorlatot bemutatása

Szabad gyakorlat
Versenyzési formában, napjainkban leginkább kisgyermek, gyermek kategóriákban alkalmazzák, idősebb korosztályoknál már csupán bemutató formában (gála előadás) találkozhatunk vele, melyet kézszer használata nélkül mutatnak be a versenyzők.

RG elemek és versenyidő A sportágban maghatározott elemek (hajlékonyság, ugrás, forgás, egyensúly) kombinálására és zenére történő bemutatására egyéni gyakorlat esetén 80- 90 mp, csapat gyakorlat esetén 2-2,5 perces időtartam áll rendelkezésre. A ritmikus gimnasztika tornagyakorlatokat 13mx13m es szőnyeggel fedett verseny területen adják elő a tornászok.

Értékelés A zsűri a bíró két csoportjából áll: technika vagy nehézség (Difficulty) művészi és kiviteli (Execution) a sportág értékelése során, a versenyzők szerenkénti és összetett eredménye is értékelve van, külön kihirdetésre kerül. Megszerezhető maximális pontszámok: Senior: max. 20 pont, Juior: max. 18 pont.

A sport irányító testülete a Nemzetközi Tornaszövetség
Jelenleg a hazai ritmikus gimnasztika 3 kategóriára osztja versenyzőit: A, B és heti két edzést engedélyező C kategóriára.